Jesli ta wiadomość nie wyświetla się poprawnie, kliknij tutaj.

2015-Dekada Internacjonalizacji  | Nesletter Study in Poland

temat wydania

Zapraszamy do udziału w programie "Study in Poland" w roku akademickim 2015/16

Zapraszamy serdecznie do udziału w kolejnej edycji „Study in Poland”, programu międzynarodowej promocji oferty polskich uczelni, prowadzonym wspólnie od 2005 roku przez Konferencję Rektorów Akademickich Szkół Polskich (KRASP) i Fundację Edukacyjną "Perspektywy". Kierując się potrzebami konkretnych uczelni i grup uczelni dostarczamy nowoczesne narzędzia marketingowe i platformy promocyjne wspomagające rekrutację studentów za granicą. Naszą specjalnością są perspektywiczne rynki wschodnie (z których pochodzi główna grupa obcokrajowców studiujących w polskich uczelniach) oraz szeroka obecność ofert uczelni w sieci, komunikacja społecznościowa i aplikacje do urządzeń mobilnych.

Więcej…
 

"Study in Poland" - Targi Jesienne 2015

 
AZERBEJDŻAN: Zapraszamy na targi "Obrazowanije i kariera" w Baku

Serdecznie zapraszamy uczelnie programu "Study in Poland" do udziału we wspólnym stoisku narodowym na Targach „Education & Career” w Baku w dniach 9-11 października 2015.

Więcej…
 
TURCJA: Zapraszamy na targi IEFT w Stambule

Serdecznie zapraszamy do udziału we wspólnym stoisku programu „Study in Poland” w Stambule, w ramach 28 edycji targów IEFT w dniach 17-18 października 2015.

Więcej…
 
UKRAINA: Zapraszamy na targi "Osvita ta kar'era" w Kijowie

Ukraina pozostaje jednym z priorytetowych kierunków promocji polskich uczelni uczestniczących w programie „Study in Poland”. Kolejna, jesienna edycja targów Osvita ta kar’era odbędzie się w Kijowie 12-14 listopada 2015.

Więcej…
 
ROSJA: Zapraszamy na targi "Obrazowanije i kariera" w Petersburgu

Serdecznie zapraszamy uczelnie "Study in Poland" do udziału w XII rekrutacyjnych targach Education & Career” w Petersburgu w dniach 20-21 listopada 2015.

Więcej…
 

Pod Europejską Flagą

 
KAZACHSTAN: Promocja na targach i konferencji EHEF w Ałmaty

Przedstawiciele Fundacji Edukacyjnej "Perspektywy" i Ambasady RP wspólnie promować będą 26-28 września polskie szkolnictwo wyższe podczas Europejskich Targów Szkolnictwa Wyższego w Ałmaty (European Higher Education Fair in Kazakhstan) organizowanych przez Komisję Europejską oraz Ministerstwo Edukacji Kazachstanu.

Więcej…
 

Oblicza Internacjonalizacji

 
KRASP: Nowe kierunki współpracy

2 września 2015 r. w Buenos Aires w Ministerstwie Spraw Zagranicznych odbyło się spotkanie delegacji Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich (KRASP) i Uniwersytetu Warszawskiego z argentyńską Konsultacyjną Radą Uniwersytetów (Consejo Consultivo de Universidades, CCU), skupiającą: Consejo Interuniversitario Nacional (CIN) – uczelnie publiczne i Consejo de Rectores de Universidades Privadas (CRUP) – uczelnie prywatne.

Więcej…
 

Świat Rankingów

 
ALK w światowym rankingu studiów magisterskich z zarządzania „Financial Times”

W opublikowanym 14 września 2015 r. przez „Financial Times” rankingu magisterskie studia z zarządzania w Akademii Leona Koźmińskiego zajęły najwyższą pozycję wśród uczelni biznesowych z Polski i z Europy Środkowej, plasując się na 42. miejscu w całym zestawieniu.

Więcej…
 

Innowacyjność

 
Liderzy Zarządzania Uczelnią LUMEN 2015

Fundacja Edukacyjna Perspektywy oraz międzynarodowa firma doradcza Public Consulting Group (PCG) serdecznie zapraszają do udziału w otwartym konkursie

Więcej…
 

www.info.studyinpoland.pl

Klinkij tutaj jeŸli chcesz zrezygnować z otrzymywania wiadomoŸci e-mail