Jesli ta wiadomość nie wyświetla się poprawnie, kliknij tutaj.

2015-Dekada Internacjonalizacji  | Nesletter Study in Poland

temat wydania

Zapraszamy na konferencję na temat umiędzynarodowienia polskich uczelni

Ruszyła już rejestracja na konferencję Studenci zagraniczni w Polsce 2016. Zapraszamy do udziału w tym głównym wydarzeniu merytorycznym roku na temat umiędzynarodowienia polskiego szkolnictwa wyższego. Konferencja odbędzie się 21-22 stycznia 2016 na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym i zgromadzi grono znakomitych ekspertów polskich i zagranicznych. Umiędzynarodowienie jest główną siłą napędową rozwoju szkolnictwa wyższego na świecie. Również w Polsce działania w tym zakresie są priorytetem coraz większej liczby uczelni. Dlatego serdecznie zapraszamy rektorów, prorektorów, dziekanów, dyrektorów i specjalistów z biur współpracy międzynarodowej i biur promocji do udziału w konferencji "Studenci zagraniczni w Polsce 2016". Zapewniamy, naprawdę warto uwzględnić tę datę w swoich kalendarzach!

Więcej...
 

"Study in Poland" - Tam byliśmy

 
AZERBEJDŻAN: Byliśmy na targach "Obrazowanije i kariera" w Baku

W dniach 9-11 października 2015 delegacja programu "Study in Poland" wzięła udział w misji edukacyjnej do Azerbejdżanu.

Więcej...
 
TURCJA: Byliśmy na targach IEFT w Stambule

W dniach 17-18 października 2015 program "Study in Poland" wraz z 9-ma znakomitymi uczelniami prezentował ofertę polskiego szkolnictwa wyższego podczas 28 edycji targów IEFT w Stambule.

Więcej...
 
UKRAINA: Byliśmy na targach "Osvita ta kar'era" w Kijowie

Jesienna edycja targów Osvita ta kar'era odbyła się 12-14 listopada 2015. Stoisko "Study in Poland" cieszy się niezmiennie dużym zainteresowaniem odwiedzających targi uczniów i ich rodziców.

Więcej...
 
ROSJA: Byliśmy na targach "Obrazowanije i kariera" w Petersburgu

W dniach 20-21 listopada 2015 Fundacja Edukacyjna Perspektywy wraz z jedenastoma uczelniami zaprezentowali ofertę polskiego szkolnictwa wyższego w ramach wspólnego stoiska programu "Study in Poland" na targach "Saint Petersburg International Fair. Education & Career." w Petersburgu (Rosja).

Więcej...
 
Wybieramy najlepszych studentów zagranicznych w Polsce - zgłoszenia do 10 grudnia

Przypominamy, że trwa szósta edycja konkursu INTERSTUDENT na najlepszego studenta zagranicznego w Polsce 2015. Konkurs organizuje Fundacja Edukacyjna Perspektywy w ramach prowadzonego wspólnie z KRASP programu "Study in Poland". Konkurs odbywa się pod Honorowym Patronatem prof. Wiesława Banysia, przewodniczącego KRASP.

Zgłoszenia kandydatów do 6. edycji konkursu INTERSTUDENT można składać do 10 grudnia. Chcemy nagrodzić tych zagranicznych studentów, którzy - osiągając wybitne wyniki naukowe - budują zarazem współpracę między kulturami i wzbogacają polskie środowisko akademickie.

Więcej...
 

Pod Europejską Flagą

 
KAZACHSTAN: Promowaliśmy Polskę na targach i konferencji EHEF w Ałmaty

W dniach 26-27 września 2015 w Ałmaty odbyły się targi edukacyjne EHEF - European Higher Education Fair Kazachstan 2015. Targi zostały zorganizowane w ramach szerokiej inicjatywy Komisji Europejskiej, obejmującej promocję studiów wyższych w Europie dla mieszkańców innych kontynentów.

Więcej...
 

Gratulujemy

 
Nagroda LUMEN 2015 dla Liderów Zarządzania

Rektorzy, menedżerowie i zespoły z 11 polskich szkół wyższych otrzymali 23 listopada nagrody LUMEN 2015. Gala wręczenia nagród towarzyszyła pierwszej konferencji Liderów Zarządzania Uczelnią, w której wzięło udział ponad 200 osób z uczelni z całej Polski, a także goście zagraniczni. Inicjatorami i organizatorami konkursu są firma doradcza PCG Polska i Fundacja Edukacyjna Perspektywy.

Więcej...
 

www.info.studyinpoland.pl

Klinkij tutaj jeŸli chcesz zrezygnować z otrzymywania wiadomoŸci e-mail