Jesli ta wiadomość nie wyświetla się poprawnie, kliknij tutaj.

2015-Dekada Internacjonalizacji  | Nesletter Study in Poland

temat wydania

Raport "Studenci zagraniczni w Polsce 2015"

Zgodnie z planem działań programu Study in Poland w roku akad. 2015/16, Fundacja Edukacyjna Perspektywy opublikowała Raport "Studenci zagraniczni w Polsce 2015" przedstawiający aktualne trendy w zakresie umiędzynarodowienia polskiego szkolnictwa wyższego. Uczelnie uczestniczące w programie Study in Poland otrzymają w najbliższych dniach po 15 egzemplarzy Raportu (łącznie prawie 900 egz.). Przekazany on też zostanie rektorom wszystkich uczelni akademickich oraz przesłany do wszystkich ambasadorów RP w krajach będących w sferze zainteresowania uczelni "Study in Poland" (100 egz.). Bezpłatne egzemplarze przekazane też zostaną do MNiSW, MSZ, KRASP, PKA, BUWiWM, Parlamentu Studentów RP i Krajowej Reprezentacji Doktorantów oraz do głównych bibliotek.

Więcej...
 

Konferencja "Studenci Zagraniczni w Polsce 2016"

 
Konferencja w Gdańsku - nowe rynki i nowe strategie marketingowe

Trwa rejestracja na konferencję Studenci zagraniczni w Polsce 2016. Odbędzie się ona 21-22 stycznia 2016 na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym i zgromadzi grono znakomitych ekspertów polskich i zagranicznych. Serdecznie zapraszamy na konferencję rektorów, prorektorów, dziekanów, dyrektorów i specjalistów z biur współpracy międzynarodowej i biur promocji. Naprawdę warto!

Więcej...
 
Seminarium "Working with Agents" - Chris Price w roli głównej

W przeddzień konferencji "Studenci zagraniczni w Polsce 2016" odbędzie się w Gdańsku seminarium "Working with Agents" adresowane do przedstawicieli uczelni uczestniczących w programie "Study in Poland". Głównym ekspertem będzie Chris Price z Wielkiej Brytanii, wybitny specjalista w zakresie międzynarodowego marketingu, dyrektor Adventus Education.

Więcej...
 

"Study in Poland" - Tam będziemy

 
BIAŁORUŚ: Zapraszamy do Mińska na targi "Obrazowanije i kariera", 11-13 lutego 2016

Serdecznie zapraszamy wszystkie uczelnie zainteresowane kierunkiem wschodnim do udziału w Międzynarodowych Targach Edukacyjnych "Obrazowanie i Kariera" w Mińsku- w dniach 11-13 lutego 2015.

Więcej...
 

Jak to robia inni - Francja

W naszym cyklu prezentującym działania w zakresie umiędzynarodowienia podejmowane przez inne kraju pokazujemy doświadczenia francuskie adresowane do osób z Polski. Teksty przygotowane zostały przez sekcję edukacyjną Ambasady Francji i przedstawicielstwo CampusFrance w Polsce.

 
Katalog podwójnych dyplomów francusko-polskich 2015-2016

Osoby zainteresowane rozpoczęciem studiów w języku francuskim mogą oczywiście wyjechać do Francji, ale istnieje również możliwość odbycia takich studiów w Polsce!

Więcej...
 
Stypendia rządu francuskiego (BGF) 2016-2017

Od blisko 55 lat, Ambasada Francji w Polsce przyznaje stypendia na ukończenie cyklu studiów we Francji (poziom Master 2) oraz zrealizowanie podwójnego doktoratu i miesięcznych pobytów naukowych.

Więcej...
 
Club France en Pologne

Club France en Pologne jest siecią społecznościową i zawodową zainicjowaną w 2010 roku przez Ambasadę Francji w Polsce. Sieć skupia absolwentów francuskich uczelni, stypendystów rządu francuskiego, absolwentów studiów francuskojęzycznych w Polsce oraz Liceum Francuskiego w Warszawie.

Więcej...
 
Salon wirtualny www.e-campusdofrancji.pl

Niepowtarzalny w Europie, Wirtualny Salon studiów we Francji i perspektyw zawodowych oferowanych dla absolwentów francuskich uczelni, adresowany jest do licealistów, studentów i polskich absolwentów szkół wyższych.

Więcej...
 

Świat Rankingów

 
Szkoła Główna Handlowa prowadzi najlepsze studia MBA w Polsce

Studia Canadian Executive MBA (CEMBA) prowadzone przez SGH w Warszawie, a także programy MBA prowadzone przez UW, ALK i PW - to czołówka szóstej edycji Rankingu MBA Perspektywy 2015. Uroczyste ogłoszenie wyników odbyło się 8 grudnia w NBP w Warszawie.

Więcej...
 
Zaproszenie do Lizbony - Umiędzynarodowienie a rankingi

Rankingi akademickie wskazują na związek między stopniem umiędzynarodowienia uczelni a jej pozycją w rankingach. Umiędzynarodowieniu w kontekście rankingów poświęcona będzie konferencja IREG-8 Academic Rankings and International Academic Relations, która odbędzie się w Lizbonie, w dniach 4-6 maja 2016 r.

Więcej...
 

Gratulujemy!

 
Bianka Siwińska członkiem zarządu Academic Cooperation Association

Dr Bianka Siwińska, dyrektor wykonawcza Fundacji Edukacyjnej "Perspektywy", wybrana została w skład zarządu Academic Cooperation Association (ACA), elitarnego stowarzyszenia narodowych organizacji promujących szkolnictwo wyższe w kontekście międzynarodowym..

Więcej...
 

Ogłoszenie o pracy

 
"Event manager" wydarzeń międzynarodowych

W związku z rozwojem działalności w zakresie organizacji konferencji międzynarodowych Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" poszukuje osoby zainteresowanej współpracą lub pracą (etat) na stanowisku "Event manager".

Więcej...
 

www.info.studyinpoland.pl

Klinkij tutaj je?li chcesz zrezygnować z otrzymywania wiadomo?ci e-mail