Jesli ta wiadomość nie wyświetla się poprawnie, kliknij tutaj.

2016 - Czas Internacjonalizacji  | Nesletter Study in Poland

temat wydania

Promocyjno-rekrutacyjna wiosna "Study in Poland" 2016

Promocja

Filozofia wyjazdowych działań promocyjno-rekrutacyjnych "Study in Poland" jest oczywista: jeździmy tam, skąd przyjeżdżają do Polski studenci. Oto nasz krótki meldunek z promocyjno-rekrutacyjnego frontu wiosna 2016:
20 uczelni (reprezentowanych przez 28 osób) promowało sie wspólnie 11-13 lutego na stoisku "Study in Poland" podczas targów "Obrazowanije i Kariera" w Mińsku. Wkrótce rusza ejestracji na kolejne targi w Mińsku (19 maja). 12 uczelni (reprezentowanych przez 23 osoby) promuje się wspólnie w tych dniach (16-19 marca) na stoisku "Study in Poland" podczas targów "Futuralia" w Lizbonie. 19 uczelni (łącznie 30 osób) promować się będzie wspólnie 1-2 kwietnia na stoisku "Study in Poland" podczas targów "Wyższa Osvita 2016" we Lwowie. 14 uczelni zgłosiło się już na stoisko "Study in Poland", które zorganizowane zostanie tradycyjnie na targach "Osvita ta kar'era", które odbędą się 14-16 kwietnia w Kijowie.

Więcej...
 

Konkurs Interstudent

 
Nagrodziliśmy najlepszych studentów zagranicznych w Polsce

interstudent

Hiszpanka - Cristina Rodriguez Alvarez, Kanadyjczyk - Timothy Mankowski i Syryjczyk - Assef Salloom otrzymali tytuł najlepszych zagranicznych studentów w Polsce, zwyciężając w konkursie Interstudent 2015. Włoch Francesco Gubinelli uzyskał w plebiscycie internautów tytuł Najpopularniejszego Studenta Zagranicznego w Polsce. Nagrody wręczono podczas Gali w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku. Konkurs Interstudent jest organizowany w ramach programu "Study in Poland" prowadzonego wspólnie przez Konferencję Rektorów Akademickich Szkół Polskich (KRASP) i Fundację Edukacyjną "Perspektywy".

Więcej...
 

Study in Poland 2016

 
PORTUGALIA: Wspólna promocja na targach "Futuralia" w Lizbonie

Ambasador Bronisław Misztal tradycyjnie już (trzeci rok z rzędu) przeciął biało-czerwoną wstęgę i uroczyście otworzył polskie stoisko na targach "Futuralia" w Lizbonie, na których w dniach 16-19 marca promuje się wspólnie 13 polskich uczelni.

Więcej...
 
BIAŁORUŚ: Rekordowe zainteresowanie studiami w Polsce

20 polskich uczelni i Fundacja "Perspektywy" promowały wspólnie studia w naszym kraju podczas targów edukacyjnych w Mińsku.

Więcej...
 
UKRAINA: Jak promować sie to tylko we Lwowie...

Ze Lwowa i obwodu lwowskiego pochodzi największa liczba Ukraińców studiujących w Polsce. Dlatego serdecznie zapraszamy zainteresowane uczelnie do zaprezentowania swojej oferty edukacyjnej - już 1-2 kwietnia marca 2016 na targach ""Wyższa Osvita 2016".

Więcej...
 
UKRAINA: Zapraszamy do Kijowa na targi "Education Abroad", 14-16 kwietnia

Kijów to stały punkt programu wyjazdowego "Study in Poland". Kolejna, wiosenna edycja targów Osvita ta kar’era odbędzie się w Kijowie 14-16 kwietnia 2016. Będziemy prezentować ofertę polskiego szkolnictwa wyższego na tych targach już po raz 17!

Więcej...
 

Gratulujemy

 
Dla kogo gronostaje w kadencji 2016-2020?

W akademickich uczelniach publicznych trwa kampania wyborcza, która zadecyduje kto będzie nosił rektorskie gronostaje w kadencji 2016-2020. Poniżej prezentujemy sylwetki rektorów-elektów z uczelni uczestniczących w programie "Study in Poland", którzy zostali wybrani w okresie do 15 marca.

Więcej...
 
Prof. Jan Szmidt rektorem Politechniki Warszawskiej

16 marca br. Kolegium elektorów Politechniki Warszawskiej dokonało wyboru Rektora Politechniki Warszawskiej na kadencję 2016-2020. Został nim dotychczasowy Rektor, profesor Jan Szmidt.

Więcej...
 
Prof. Ryszard Górecki rektorem UWM w Olsztynie

Prof. Ryszard Górecki, dotychczasowy rektor i jedyny kandydat na stanowisko rektora ponownie został wybrany (16.03) na stanowisko rektora na kadencję 2016-2020.

Więcej...
 
Prof. Lech Dzienis rektorem Politechniki Białostockiej

Podczas środowego posiedzenia Uczelnianego Kolegium Elektorów, prof. Lech Dzienis zdobył 90 głosów poparcia. (Kolegium liczy 100 elektorów, obecnych było 96, 5 głosów przeciw i 1 nieważny). Prof. Dzienis pełnił funkcję Rektora Politechniki Białostockiej przez ostatnie 4 lata, wcześniej był Prorektorem ds. Rozwoju i Współpracy.

Więcej...
 
Prof. Andrzej Kowalczyk rektorem Uniwersytetu Śląskiego

We wtorek 15 marca 2016 roku Kolegium Elektorów Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach dokonało wyboru rektora Uniwersytetu Śląskiego na kadencję 2016–2020. Na ogólną liczbę dwustu elektorów na posiedzeniu wyborczym obecnych było 195 elektorów uprawnionych do głosowania.

Więcej...
 
Prof. Marek Tukiendorf rektorem Politechniki Opolskiej

Prof. dr hab. inż. Marek Tukiendorf, urzędujący rektor Politechniki Opolskiej, przewagą ponad 90% głosów uzyskał mandat na kierowanie uczelnią przez kolejne 4 lata (11.03).

Więcej...
 
Prof. Andrzej Tretyn rektorem Uniwersytetu Mikołaja Kopernika

Prof. dr hab. Andrzej Tretyn został ponownie wybrany (10.03) na stanowisko rektora Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu na kadencję 2016-2020.

Więcej...
 
Prof. Piotr Kacejko rektorem Politechniki Lubelskiej

Prof. dr hab. inż. Piotr Kacejko, obecny rektor uczelni, będzie pełnił funkcję rektora Politechniki Lubelskiej przez najbliższe cztery lata.

Więcej...
 
Prof. Tadeusz Trziszka rektorem Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu

Prof. Tadeusz Trziszka, dotychczasowy prorektor ds. nauki i innowacji, został (3.03) nowym rektorem Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu na kadencję 2016 - 2020.

Więcej...
 
Prof. Andrzej Tykarski rektorem Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu

Prof. dr hab. n. med. Andrzej Tykarski, prorektor ds. organizacji, promocji i rozwoju, został wybrany (3.03) na rektora Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu na kadencję 2016-2020.

Więcej...
 

Świat Rankingów

 
25 lat Rankingu Liceów Warszawskich

25 lat Rankingu Liceów Warszawskich oraz sukcesy i wyzwania stołecznej edukacji w następnym ćwierćwieczu to temat uroczystej otwartej sesja Komisji Edukacji i Rodziny Rady m.st. Warszawy, która odbyła się 26 lutego w ramach XXV Międzynarodowego Salonu Edukacyjnego Perspektywy 2016.

Więcej...
 

IREG-8

 

Sztuka Marketingu

 
Innowacje potrzebują kobiet!

Prezentacje Raportu Kobiety na politechnikach 2016, zapowiedź Ogólnopolskiego Dnia Otwartego Tylko dla Dziewczyn 7 kwietnia oraz inauguracja drugiej edycji programu stypendialnego Intel-Perspektywy "Nowe technologie dla dziewczyn" były najważniejszymi punktami konferencji prasowej, która odbyła się 17 marca w Centrum Prasowym PAP.

Więcej...
 
Genius Universitatis 2016 - Mistrzowie uczelnianej promocji

Reklama prasowa Politechniki Gdańskiej, gadżet promocyjny Uniwersytetu Warszawskiego, film promujący Politechnikę Wrocławską, facebookowy fanpage Politechniki Warszawskiej, to niektórzy zwycięzcy konkursu Genius Universitatis na najlepsze kampanie rekrutacyjne uczelni.

Więcej...
 
Międzynarodowy Salon Edukacyjny "Perspektywy 2016"

Prezentacje uczelni z Polski i zagranicy, spotkania z ekspertami OKE, warsztaty kariery, uroczysty finał 25. Rankingu Liceów Warszawskich i gala konkursu "Genius Universitatis" – to i znacznie więcej, wydarzyło się podczas XXV Międzynarodowego Salonu Edukacyjnego Perspektywy 2016.

Więcej...
 

Ogłoszenia o pracy

Zatrudnimy osobę na stanowisku "International Event Manager"

W związku z rozwojem działalności w zakresie organizacji konferencji międzynarodowych Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" poszukuje osoby zainteresowanej współpracą lub pracą (etat) na stanowisku "Event manager".

Więcej...

Zatrudnimy osobę na stanowisku "Ranking Analyst"

W związku z rozszerzaniem obszaru działalności w zakresie profesjonalnych rankingów edukacyjnych Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" poszukuje osoby zainteresowanej współpracą lub pracą (etat) na stanowisku "Ranking analyst".

Więcej...

 

logo studyinpoland

www.info.studyinpoland.pl

Klinkij tutaj jeśli chcesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości e-mail