Jesli ta wiadomość nie wyświetla się poprawnie, kliknij tutaj.

2017 - Nesletter Study in Poland

temat wydania

W Krakowie o umiędzynarodowieniu: już 27-28 lutego

Znakomici mówcy, ciekawy program, wspaniałe miejsce - to najkrótsza wizytówka konferencji "Studenci zagraniczni w Polsce 2017", która odbędzie sie 27-28 lutego w Krakowie. Konferencja organizowana jest wspólnie - w ramach programu "Study in Poland" - przez KRASP, Uniwersytet Jagielloński i Fundację Edukacyjną "Perspektywy".

Na konferencję zostali zaproszeni wysocy przedstawiciele MNiSW i ambasadorowie krajów, z których powinniśmy spodziewać się większej liczby studentów. Wśród mówców będą wybitni przedstawiciele polskiego i europejskiego świata akademickiego oraz najwyższej klasy eksperci w zakresie internacjonalizacji.

Więcej...

 

Study in Poland - Tam będziemy

 
BIAŁORUŚ: Zapraszamy na targi w Mińsku – po raz pierwszy bez wizy!

Serdecznie zapraszamy wszystkie uczelnie zainteresowane rekrutacją studentów z Białorusi do udziału w Międzynarodowych Targach Edukacyjnych "Obrazowanie i Kariera" w Mińsku - w dniach 16-18 lutego 2017.

Więcej...
 
UKRAINA: Wiosenna promocja we Lwowie

Uczelnie zainteresowane promocja swojej oferty edukacyjnej na zachodniej Ukrainie serdecznie zapraszamy do udziału w targach "Wyższa Osvita 2017" w dniach 24-25 marca 2017 we Lwowie.

Więcej...
 
MONGOLIA: Rynek dla odważnych i cierpliwych

Serdecznie zapraszamy uczelnie "Study in Poland" zainteresowane szerszą obecnością w Azji Centralnej do udziału w targach ” 22nd International Education Exhibition Mongolia”, odbywających się w dniach 18-19 marca 2017 w Ułan Bator.

Więcej...
 

Wydarzenie Specjalne

 
UKRAINA: Zapraszamy na super wydarzenie w Kijowie, 6-8 kwietnia 2017

W dniach 6-8 kwietnia 2017 roku zaprezentujemy w Kijowie nie tylko ofertę edukacyjną najlepszych polskich szkół wyższych, ale też różnorodne możliwości współpracy dwustronnej i w ramach projektów europejskich w obszarze edukacji, nauki i innowacyjności.

Więcej...
 

Szkolnictwo Wyższe w Polsce

 
Jarosław Gowin: w 2017 roku zostanie powołany Narodowy Instytut Technologiczny

W 2017 r. powołamy Narodowy Instytut Technologiczny, który będzie naukowym zapleczem dla planu Morawieckiego; ustanowimy też Narodową Agencję Wymiany Akademickiej, dzięki której do Polski będą przyjeżdżali zagraniczni studenci i naukowcy - zapowiada w rozmowie z PAP wicepremier, minister nauki i szkolnictwa wyższego Jarosław Gowin.

Więcej...
 
W ramach Erasmusa przyjechało niecałe 100 tys. studentów zagranicznych

W ramach programu Erasmus, który w 2017 roku obchodzi 30. rok istnienia, na zagraniczne stypendia wyjechało już około 180 tys. polskich studentów. Do Polski - w ramach Erasmusa - przyjechało niecałe 100 tys. studentów zagranicznych.

Więcej...
 
NCBR przeznaczy 155 mln złotych na studia doktoranckie

Aż 155 mln zł Narodowe Centrum Badań i Rozwoju przeznaczy na zwiększenie jakości i efektywności kształcenia na studiach doktoranckich. Nabór do konkursu dla szkół wyższych i instytutów naukowych ruszy już w lutym - poinformowało NCBR.

Więcej...
 

Wieści z Uczelni Study in Poland

 
Politechnika Śląska uzyskała prestiżowe logo HR Excellence in Research

Politechnika Śląska uzyskała prestiżowe logo HR Excellence in Research. Przyznaje je Komisja Europejska tym instytucjom, które spełniają europejskie standardy w badaniach naukowych i zatrudnianiu naukowców. Logo pomaga m.in. w pozyskiwaniu różnego rodzaju grantów.

Więcej...
 
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach obchodzi jubileusz 80-lecia

Uroczystościami akademickimi, koncertem z udziałem 200 wykonawców i jubileuszowym balem – tak Uniwersytet Ekonomiczny (UE) w Katowicach świętuje swe 80. urodziny. Ta jedna z najstarszych i największych uczelni w regionie kształci obecnie 11 tys. studentów.

Więcej...
 

Świat Rankingów

 
Ranking Szkół Ponadgimnazjalnych "Perspektywy 2017"

10 stycznia 2017 r. w Auli Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego poznaliśmy najlepsze licea i technika w Polsce. Była to już XIX odsłona Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych, przeprowadzanego przez Fundację Edukacyjną Perspektywy.

Więcej...
 

Sztuka marketingu

 
Konkurs "Genius Universitatis 2017" - Szukamy mistrzów uczelnianej promocji

Wydawnictwo Perspektywy już po raz 6 organizuje konkurs na kreatywną kampanię rekrutacyjną szkoły wyższej - Genius Universitatis 2017. Konkurs ma charakter otwarty - jest adresowany do wszystkich polskich uczelni.

Więcej...
 
Zapraszamy na Międzynarodowy Salon Edukacyjny "Perspektywy 2017" - 10-11 marca

XXVII Międzynarodowy Salon Edukacyjny to znakomita okazja do prezentacji oferty krajowych i zagranicznych szkół wyższych, instytucji edukacyjnych, instytutów związanych z egzaminami językowymi, szkół językowych oraz wydawców edukacyjnych i producentów pomocy naukowych.

Więcej...
 

Gratulujemy

 
Liliana Lato nową przewodniczącą IROs Forum

Liliana Lato, kierownik Biura Współpracy z zagranica Uniwersytetu Łódzkiego, została wybrana nową przewodniczącą International Relations Offices Forum.

Więcej...
 

www.info.studyinpoland.pl

Klinkij tutaj jesli chcesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości e-mail