Jesli ta wiadomość nie wyświetla się poprawnie, kliknij tutaj.

2017 - Nesletter Study in Poland

temat wydania

Polecamy nową książkę: "Czas internacjonalizacji II"Więcej...

Podczas konferencji "Studenci zagraniczni w Polsce 2017" została zaprezentowana książka pt. "Czas internacjonalizacji. Perspektywy, priorytety, projekty" analizującej doświadczenia, stan obecny i przyszłość umiędzynarodowienia szkolnictwa wyższego w Polsce. Jej redaktorami są dr Bianka Siwińska z Fundacji Edukacyjnej "Perspektywy" i dr hab. Grzegorz Mazurek z Akademii Leona Koźmińskiego. Książka została opublikowana przez wydawnictwo naukowe Elipsa w Warszawie. Zawiera trzy rozdziały: I. Internacjonalizacja – wyzwania i perspektywy, II. Internacjonalizacja – perspektywa zarządcza oraz III. Internacjonalizacja – perspektywa projektowa – studia przypadku.

 

Priorytet: Ukraina

 
Zapraszamy na: Polsko-Ukraińskie Dni Edukacji, Nauki i Innowacji w Kijowie, 6-7 kwietnia
Kijów to stały punkt programu wyjazdowego w planie targów "Study in Poland". Ale tym razem promocja polskich uczelni na Ukrainie będzie miała charakter wyjątkowy, gdyż jest częścią Polsko-Ukraińskich Dni Edukacji, Nauki i Innowacji. Polskie uczelnie są Gościem Specjalnym targów "Osvita ta kar'era", a równolegle z nimi odbywać się będzie na Politechnice Kijowskiej (KPI) Forum Rektorów Uczelni Technicznych obu krajów oraz cykl towarzyszących mu seminariów, debat i występów artystycznych.

Więcej...
 
Ukraińskie uczelnie na Międzynarodowym Salonie Edukacyjnym w Warszawie, 10-11 marca

Ukraińskie uczelnie są Gościem Specjalnym na odbywającym się 10-11 marca w Warszawie Międzynarodowym Salonie Edukacyjnym "Perspektywy 2017". Swoją ofertę edukacyjną prezentować będzie 14 uczelni z Kijowa, Charkowa, Lwowa, Żytomierza, Użgorodu, Tarnopola i Czerniowców. Wśród ponad 30-osobowej ukraińskiej delegacji obecni będą również rektorzy, prorektorzy oraz dyrektorzy działów współpracy międzynarodowej.

Więcej...
 

Study in Poland - Tam będziemy

 
MONGOLIA: Rynek dla odważnych i cierpliwych

Serdecznie zapraszamy uczelnie "Study in Poland" zainteresowane szerszą obecnością w Azji Centralnej do udziału w targach 22nd "International Education Exhibition Mongolia", odbywających się w dniach 18-19 marca 2017 w Ułan Bator.

Więcej...
 
UKRAINA: Wiosenna promocja we Lwowie

Uczelnie zainteresowane promocją swojej oferty edukacyjnej na zachodniej Ukrainie serdecznie zapraszamy do udziału w targach "Wyższa Osvita 2017" w dniach 24-25 marca 2017 we Lwowie.

Więcej...
OMAN: Zapraszamy na targi edukacyjne GHEDEX do Maskatu

Serdecznie zapraszamy wszystkie uczelnie zainteresowane promocją swojej oferty edukacyjnej w świecie arabskim do udziału w międzynarodowych targach edukacyjnych GHEDEX 2017. Odbędą się one w dniach 18-20 kwietnia 2017 roku w stolicy Omanu, Maskacie.

Więcej...
 

Witamy w "Study in Poland"

 
Uniwersytet Gdański: Połączenie tradycji z nowoczesnością

Uniwersytet Gdański to dynamicznie rozwijająca się uczelnia, która łączy tradycję z nowoczesnością. Kształcenie we wszystkich niemal dziedzinach wiedzy akademickiej i w zawodach poszukiwanych na rynku pracy połączone jest z nowoczesnymi warunkami studiowania w jednym z największych na Pomorzu uniwersyteckich ośrodków, który jest rozbudowywany w ramach Bałtyckiego Kampus Uniwersytetu Gdańskiego.

Więcej...
 

Wieści z Uczelni Study in Poland

 
Politechnika Śląska: Szersza oferta studiów dualnych

Politechnika Śląska stawia na rozwój studiów dualnych, które oferuje od ubiegłego roku. Zdaniem przedstawicieli uczelni już po pierwszym semestrze studenci kształcący się w tym modelu pozytywnie wyróżniają się na tle studentów z kierunków ogólnoakademickich.

Więcej...
 

Sztuka marketingu

 
Konkurs "Genius Universitatis 2017" – Wkrótce rozstrzygnięcie!

Miło nam poinformować, że zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń na kreatyną kampanię rekrutacyjną uczelni – Genius Universitatis 2017. Do konkursu zgłosiło się 37 uczelni (w tym 6 wydziałów i 1 instytut), a zakwalifikowało się 108 prac (spełniły warunki regulaminu konkursu).

Więcej...
 
InforMatur 2017 - Mobilny Informator dla Maturzystów

Perspektywy Press przygotowują kolejną, szóstą już edycję Mobilnego Informatora dla Maturzystów. InforMatur 2017 to znakomity przewodnik po uczelniach wszystkich typów i rodzajów, absolutnie wszystkich kierunkach studiów pierwszego stopnia i jednolitych magisterskich. Jest to także kompendium wiedzy o przyjętych przez szkoły wyższe zasadach przyjęć na studia.

Więcej...
 

Dziewczyny zdobyły politechniki!

 

Dziewczyny na politechniki i... do informatyki!

8-go marca, nie przypadkowo w Dzień Kobiet, na Politechnice Warszawskiej, podczas konferencji prasowej na 10-lecie akcji Dziewczyny na politechniki! mówiliśmy o kobietach w nowych technologiach, studentkach politechnik i wydziałów ścisłych, a także projektach, które Fundacja Edukacyjna Perspektywy przygotowała dla nich w tym roku. Na konferencji swoją premierę miał raport Kobiety na politechnikach 2017, a także ruszył zupełnie nowy, bezprecedensowy program - IT for SHE, którego celem jest zwiększenie udziału kobiet w branży technologicznej poprzez wspieranie studentek kierunków informatycznych.

Więcej...

 

www.info.studyinpoland.pl

Klinkij tutaj jesli chcesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości e-mail