Jesli ta wiadomość nie wyświetla się poprawnie, kliknij tutaj.

2017 - Nesletter Study in Poland

temat wydania

Gdzie pojedziemy na targi edukacyjne w roku akademickim 2017/18?

Lipiec - to nie tylko początek wakacji dla studentów i urlopów dla kadry, ale też doskonały moment, kiedy możemy podsumować wydarzenia minionych 10 miesięcy i zaplanować działania w nadchodzącym roku akademickim. Zgodnie z ustaleniami narady konsultacyjnej w Opolu, program "Study in Poland" przygotował dla uczelni członkowskich plan wyjazdów informacyjno-rekrutacyjnych w roku akad. 2017/18, w tym szczegółowy program wyjazdów na międzynarodowe targi edukacyjne w semestrze zimowym. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z tym planem i odpowiedniego zaplanowania swoich aktywności (oraz wydatków z nimi związanych).
Więcej...

 

Study in Poland - Tam Będziemy w semestrze zimowym

 
ROSJA: Zapraszamy na targi "Education and Career" w Moskwie - 20-22 października

Serdecznie zapraszamy uczelnie "Study in Poland" do udziału w największych rosyjskich targach rekrutacyjnych "Education & Career", które odbędą się w Moskwie w dniach 20-22 października 2017. Co roku targi odwiedza ok. 25 tysięcy uczestników, a udział w nich bierze blisko 300 uczelni z Rosji i całego świata.

Więcej...
 
KOREA POŁUDNIOWA: Promocja na targach EHEF w Seulu, 28-29 października

Przedstawiciele Fundacji Edukacyjnej "Perspektywy", zainteresowanych polskich uczelni i Ambasady RP w Seulu wspólnie promować będą polskie szkolnictwo wyższe podczas targów edukacyjnych "Study in Europe 2017" (European Higher Education Fair) organizowanych 28-29 października br. przez Delegaturę Unii Europejskiej w Seulu, przy współpracy z państwami członkowskimi UE oraz Ministerstwem Edukacji Korei.

Więcej...
 
UKRAINA: Zapraszamy na targi "Osvita ta kar'era" w Kijowie - 16-18 listopada

Wieloletni uczestnicy programu "Study in Poland" zapewne już nie wyobrażają sobie listopada bez udziału w targach w Kijowie - nic dziwnego bierzemy udział w tej imprezie już po raz dwudziesty! Rekrutujemy tu zresztą regularnie dwa razy do roku, a stoisko "SiP" z każdą edycją targów staje się coraz większe, żeby móc zmieścić wszystkich uczestników! Tej jesieni targi "Osvita ta kar’era" odbędą się w Kijowie w dniach 16-18 listopada.

Więcej...
 
KAZACHSTAN: Zapraszamy na targi edukacyjne "Education and Science" w Astanie - 22-24 listopada

Międzynarodowe targi edukacyjne "Edukacja i Nauka XXI wieku", które odbędą się 22-24 listopada 2017 r. w Astanie, organizowane są pod patronatem Ministerstwa Nauki Kazachstanu oraz władz miasta Astana. To jedno z największych tego typu wydarzeń edukacyjnych w kraju. Będziemy na nich po raz drugi z rzędu.

Więcej...
 
INDIE: Nowy priorytet programu "Study in Poland"

Podczas narady konsultacyjnej, która odbyła się 4 lipca na Politechnice Opolskiej specjalna sesja została poświęcona omówieniu nowych rynków rekrutacyjnych, na których należy skoncentrować aktywność programu "Study in Poland". Właśnie za taki perspektywiczny rynek uznane zostały Indie. Co wiemy o tym rynku edukacyjnym? Co składa się na jego potencjał?

Więcej...
 
BIAŁORUŚ: Zapraszamy na targi "Obrazowanie i Kariera" w Mińsku, 15-17 lutego 2018

Zapraszamy uczelnie zainteresowane rekrutacją studentów z Białorusi do udziału w Międzynarodowych Targach Edukacyjnych "Obrazowanie i Kariera" w Mińsku - w dniach 15-17 lutego 2018. Ci którzy brali udział w poprzednich edycjach są zadowoleni!

Więcej...
 

Świat Rankingów

 
Seminarium Rankingowe: Jak doskonalić Ranking Szkół Wyższych

Podsumowanie wyników tegorocznego Rankingu Szkół Wyższych Perspektywy 2017, a przede wszystkim - dyskusja na temat nowych kryteriów, to najważniejsze tematy dorocznego, siódmego już Seminarium Rankingowego, które odbyło się 11 lipca w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej. Wzięli w nim udział przedstawiciele kilkudziesięciu uczelni z całej Polski.

Więcej...
 

Sztuka marketingu

 
Zapraszamy na Salon Maturzystów Perspektywy 2017, 7-29 września

Zapraszamy do udziału w największej kampanii informacyjnej w kraju skierowanej do maturzystów 2018, w dniach 7-29 września 2017. To tu matura spotyka się ze studiami - wrzesień to czas deklaracji maturalnych, a co za tym idzie, wyboru kierunków studiów i poszukiwania swojej wymarzonej uczelni. Podczas Salonu Maturzystów PERSPEKTYWY 2017, który odbędzie się w 16 największych miastach akademickich, maturzyści będą mogli nie tylko dowiedzieć się o przebiegu i zasadach matury od ekspertów Okręgowych Komisji Edukacyjnych, ale poznać ofertę edukacyjną uczelni z regionu i całej Polski.

Więcej...
 
Informator dla Maturzystów 2018 dostępny w sierpniu

Pod koniec sierpniu zostanie wydany Informator dla Maturzystów 2018. Przedstawiona w nim zostanie pełna wiedza o ofercie i zasadach przyjęć na studia.

Więcej...
 

www.info.studyinpoland.pl

Klinkij tutaj jesli chcesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości e-mail