Newsletter Study in Poland

InforMatur 2017 - Mobilny Informator dla Maturzystów już dostępny

Dostępna jest już kolejna, szósta edycja Mobilnego Informatora dla Maturzystów. InforMatur 2017 to znakomity przewodnik po uczelniach wszystkich typów i rodzajów, absolutnie wszystkich kierunkach studiów pierwszego stopnia i jednolitych magisterskich. Jest to także kompendium wiedzy o przyjętych przez szkoły wyższe zasadach przyjęć na studia.

Aplikacja jest również poradnikiem pomocnym w przygotowaniu się do matury i do studiów, wyboru zawodu i przystosowania się do pierwszego roku na uczelni. To unikatowy, funkcjonalny zbiór starannie zweryfikowanych danych o ofercie wszystkich krajowych uczelni na rok akademicki 2017/18.

Uczelnie i kierunki zostały podzielone ze względu na profil kształcenia, co ułatwia znacząco użytkownikowi dotarcie do wybranych studiów. Dodatkową funkcjonalnością InforMatur 2017 jest system podpowiedzi, który gwarantuje intuicyjne wyszukiwanie pożądanych treści. Aplikacja jest bezpłatna.

Mobilny Informator dla Maturzystów Perspektyw - udostępniany i aktualizowany od jesieni 2013 roku - pobrało blisko 100 000 użytkowników.

Więcej o InforMatur 2017:  www.perspektywy.pl/reklama/oferta-informatur