Dziesięć lat „Study in Poland”

Inicjatorzy projektu


Konferencja Rektorów Akademickich Szkół Polskich


Fundacja Edukacyjna Perspektywy

PDF Drukuj

ZAPROSZENIE

Oferta programu "Study in Poland" w roku akad. 2017/18

Szanowni Państwo,

W roku akademickim 2017/18 prowadzić będziemy dwunastą edycję programu Study in Poland, realizowanego wspólnie przez Konferencję Rektorów Akademickich Szkół Polskich (KRASP) i Fundację Edukacyjną „Perspektywy”. Jesteśmy przekonani, że prowadzone przez nas działania dają wymierne efekty w postaci lepszego postrzegania polskiego szkolnictwa wyższego na świecie oraz tworzą solidne podstawy do rozwoju umiędzynarodowienia polskich szkół wyższych i zwiększenia liczby obcokrajowców studiujących w Polsce.

Serdecznie zapraszamy uczelnie członkowskie KRASP do kontynuacji udziału w programie Study in Poland w roku akademickim 2017/18.

Zgodnie z ustaleniami narady programowej Study in Poland, która odbyła się 4 lipca br. w Opolu, działania programu w roku akademickim 2017/18 skoncentrowane będą na promocji polskich uczelni w Internecie i poprzez aplikacje mobilne, a aktywność wyjazdowa obejmie priorytetowy kierunek wschodni (m.in. Ukraina, Białoruś, Rosja, Kazachstan) oraz nowe rynki, na których działania promocyjne zostały zapoczątkowane w minionej edycji programu. Jak co roku, przygotowaliśmy również szeroki zestaw działań wspierających.

Ze względów organizacyjnych, będziemy wdzięczni za potwierdzenie udziału w programie najpóźniej
do 15 października br.

Władzom uczelni i wszystkim osobom zaangażowanym w procesy umiędzynarodowienia polskiego szkolnictwa wyższego życzymy sukcesów w Nowym Roku Akademickim!

Z wyrazami szacunku

Waldemar Siwiński i Zespół Study in Poland
Fundacja Edukacyjna „Perspektywy”

Warszawa, 1 września 2017 r.

Załączniki do pobrania:

Zlecenia do pobrania:

Kontakt:

  • Bianka Siwińska, tel. 501 535 785, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
  • Julia Łysik, tel. 22 628 58 62 w.15, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 


 

Działania "Study in Poland" w roku akad. 2016/17