Inicjatorzy projektu


Konferencja Rektorów Akademickich Szkół Polskich


Fundacja Edukacyjna Perspektywy

Konferencja ACA – zniżka dla uczestników z Polski! PDF Drukuj

Serdecznie zapraszamy na konferencję Innowacyjność przez umiędzynarodowienie (Innovation through internationalisation), która odbędzie się w dniach 13-15 maja 2009 na Uniwersytecie Warszawskim. Konferencja jest organizowana przez Academic Cooperation Association we współpracy z Fundacją Edukacyjną „Perspektywy” oraz Uniwersytetem Warszawskim. Coroczne konferencje ACA to jedno z najważniejszych wydarzeń w świecie środowiska zajmującego się internacjonalizacją szkolnictwa wyższego. Biorą w nich udział przedstawiciele uczelni i organizacji z całego świata takich jak British Council, CampusFrance, DAAD, Nuffic i IIE.

Otwarta została już rejestracja na konferencję. Dzięki zabiegom Fundacji Edukacyjnej Perspektywy, uczestnicy z Polski otrzymują zniżkę 50 euro!
Uczestnicy z Polski rejestrują się jak wszyscy inni uczestnicy, z tym że w formularzu rejestracyjnym w rubryce Remark proszeni są o wpisanie hasła Poland50. Po wypełnieniu formularza otrzymają fakturę z kwotą obniżoną o 50 euro. Przypominamy, że termin wczesnej rejestracji upływa 10 kwietnia, warto z niej skorzystać – przy wczesnej rejestracji koszt uczestnictwa jest mniejszy o 65 euro.

Formularz rejestracyjny dostępny jest na stronie http://www.aca-secretariat.be/08events/evt_register.asp?evt_id=27&zoek=zoek

Serdecznie zapraszamy!