Inicjatorzy projektu


Konferencja Rektorów Akademickich Szkół Polskich


Fundacja Edukacyjna Perspektywy

Zapraszamy do Kalifornii na konferencję NAFSA! PDF Drukuj
Przypominamy o możliwości zaprezentowania uczelni na stoisku narodowym Study in Poland podczas dorocznej konferencji NAFSA, która odbywać się będzie w Los Angeles w dniach  24-29 maja 2009 r. Stoisko (nr 1151) będzie przygotowane wspólnie przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji oraz Fundację Edukacyjną Perspektywy. Podczas konferencji zostanie poprowadzona prezentacja wykazująca atrakcyjność polskich uczelni dla amerykańskich studentów („Making higher education a priority in the U.S. Polish relations” - czwartek 28 maja, godz. 13.00-14.30, session 1135PS180).
Konferencje NAFSA (północno-amerykańskiego stowarzyszenia przedstawicieli uczelni zajmujących się międzynarodową mobilnością studencką) tradycyjnie są największym wydarzeniem w dziedzinie umiędzynarodowienia szkolnictwa wyższego i wymiany studenckiej na świecie. Uczestniczy w nim od 7 do 10 tysięcy ekspertów oraz przedstawicieli uczelni, stowarzyszeń i organizacji edukacyjnych z USA i Kanady, ale także z Europy, Azji, Ameryki Południowej i Afryki. Konferencja organizowana jest pod hasłem przewodnim: „Fostering Global Engagement Through International Education”.

Uczelnie zainteresowane korzystaniem ze wspólnego stoiska „Study in Poland” podczas konferencji w Los Angeles, uprzejmie prosimy o kontakt z dr Kazimierzem Bilanowem z Fundacji „Perspektywy”. Po uzyskaniu informacji o liczbie uczelni planujących udział w konferencji NAFSA, podamy zasady korzystania ze stoiska „Study in Poland”.

Kontakt: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel. 022 629 53 26
 
Więcej o konferencji NAFSA w Los Angeles i warunkach uczestnictwa w niej: www.nafsa.org/annual_conference