Newsletter Study in Poland

NOWOŚĆ: Stoisko „Study in Poland” w Izraelu

Miło nam poinformować, że rozszerzamy wiosenną ofertę „Study in Poland” o możliwości promocyjne w Izraelu. Po raz pierwszy na międzynarodowych targach edukacyjnych w Tel Awiwie będzie polskie stoisko.

Dzięki naszej współpracy z Instytutem Polskim w Tel Awiwie polskie uczelnie będą mogły bezpłatnie prezentować swoją ofertę na imprezie targowej, która odbędzie się w dniach 4-5 kwietnia 2013. Pierwszy dzień skupiony będzie na rekrutacji, drugi dzień targowy poświęcony będzie możliwościom nawiązywania współpracy z izraelskimi partnerami.

Izraelczycy do tej pory tradycyjnie wyjeżdżali na studia do USA, jednak ostatnio coraz większym zainteresowaniem cieszą się wśród nich studia w Europie. Coraz większe ich grupy, zwłaszcza na poziomie doktoranckim, pojawiają się również w Polsce. Dlatego międzynarodowe targi edukacyjne w Tel Awiwe po raz pierwszy rozszerzono o segment przeznaczony dla uczelni z Europy. W tej części ulokowane będzie również polskie stoisko.

Podstawowym materiałem promocyjnym dystrybuowanym na stoisku będzie katalog „Study in Poland – University Guide” – w języku angielskim i hebrajska ulotka. Zapewniona będzie hebrajskojęzyczna obsługa stoiska.

Ze względu na krótki termin prosimy zainteresowanych udziałem w targach w Tel Awiwie o jak najszybsze Zgłoszenie chęci osobistego uczestnictwa w targach.

UWAGA: Problem z wjazdem do Izraela mogą mieć osoby z pieczątką w paszporcie z krajów arabskich – np. Arabii Saudyjskiej.

Kontakt: dr Kazimierz Bilanow, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel. 22 628 58 62 wew. 30, kom. +48 601 454 724

Zgłoszenie