Newsletter Study in Poland

BRAZYLIA: Zapraszamy na targi edukacyjne w Sao Paulo

Jednym z gorących kierunków promocji polskich uczelni w ramach programu „Study in Poland” jest Ameryka Południowa wraz z jej wschodzącymi gospodarkami. Zwłaszcza od czasu, gdy KRASP stara się włączyć polskie uczelnie akademickie do programu brazylijskich stypendiów rządowych „Science without borders”

Program „Study in Poland” zaprasza do udziału w największej pod względem liczby uczestników i najważniejszej imprezie rekrutacyjnej w Ameryce Łacińskiej - International Student Recruitment FairSalao do Estudante” w Sao Paulo. Targi prowadzone dwa razy do roku każdorazowo odwiedzane są przez blisko 20 tys. osób. Odbędą się one w dniach 15-16 marca 2014.

Podstawowym materiałem promocyjnym na stoisku programu „Study in Poland” będzie informator anglojęzyczny Study in Poland: University Guide 2014/2015 oraz ulotka w języku portugalskim. Promowana będzie również nowa, portugalskojęzyczna wersja strony www.studyinpoland.pl

Zapewniona będzie portugalskojęzyczna obsługa stoiska. Odbędzie się również specjalna prezentacja oferty polskiego szkolnictwa wyższego dla brazylijskich uczniów i ich rodziców.

Dodatkowo, jako część programu Delegacji Polskiej, zorganizowane zostaną spotkania w Konsulacie Polskim, z grupami polonijnymi oraz wizyty na jednych z najlepszych uczelni w kraju: Universidade de Sao Paulo oraz Pontificia Universidade Católica de Sào Paulo.

Formuła wystawiennicza: Stoisko będzie wyróżniać się z otoczenia dzięki przyjętej czerwono-białej kolorystyce i wyeksponowanemu logotypowi „Study in Poland”. Podstawowym materiałem promocyjnym eksponowanym przez przedstawicieli programu będzie informator „Study in Poland” na rok akad. 2014/15 (w języku rosyjskim i angielskim) oraz aplikacje mobilne prezentowane na tabletach: aplikacja „Study in Poland” (studia w języku angielskim) i aplikacja „InforMatur” (studia w języku polskim).

Przedstawiciele każdej uczelni uczestniczącej w targach będą mieli zapewnioną możliwość przebywania na stoisku i wygodny kontakt z klientami przez cały okres trwania targów. Na ściankach stoiska wyeksponowane będą przez organizatora nazwy, strony www i loga uczestniczących w targach polskich uczelni.

Formuła  wyjazdu: Kwestie związane z przelotem, rezerwacją hoteli i rejestracją na sympozjum, uczelnie załatwiają we własnym zakresie. Wizy nie będą potrzebne.

Dodatkowe informacje

ZGŁOSZENIE

Kontakt:

Bianka Siwińska, koordynatora „Study in Poland”, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , 501 535 785