Platformy internetowe „Study in Poland” PDF Drukuj
Wizytówka polskiego szkolnictwa wyższego na świat. Pierwszy kontakt dla studenta zagranicznego.

Platforma Study in Poland w języku angielskim

Jedyna pełna i zarazem najpopularniejsza strona www poświęcona w całości informacji nt. oferty polskich uczelni dla studentów zagranicznych. Zawiera wygodną i na bieżąco aktualizowaną wyszukiwarkę programów anglojęzycznych oraz pozostałej części oferty uczelni „Study in Poland”. Bardzo wysokie pozycjonowanie. Linki na nią prowadzą z oficjalnych stron już prawie połowy polskich placówek dyplomatycznych oraz z oficjalnych portali związanych z Europejskim Obszarem Szkolnictwa Wyższego.
Zawiera specjalnie przygotowane prezentacje indywidualne uczelni „Study in Poland” wraz z linkami na ich strony domowe oraz specjalny przegląd programów medycznych i szkół języka i kultury polskiej.

UWAGA: Przygotowana zostanie (i wprowadzona od 2012 roku) zmodernizowana wersja serwisu, z nowymi funkcjonalnościami.

Adres: www.studyinpoland.pl

Platforma Study in Poland w języku rosyjskim

Oprócz strony anglojęzycznej, prezentującej ofertę polskich uczelni w ramach programu Study in Poland, powstała także strona rosyjskojęzyczna www.studyinpoland.pl/ukraina, która jest tłumaczeniem wersji anglojęzycznej.

Jej powstanie wiąże się z wyznaczeniem Kierunku Wschodniego jako priorytetu działań w ramach programu „Study in Poland”

Kandydaci na studia z Ukrainy, Rosji, Gruzji, Kazachstanu oraz innych krajów mają teraz możliwość zapoznać się ze szczególami oferty polskich szkół wyższych w możliwie najwygodniejszy sposób.

Adres: www.studyinpoland.pl/russian

Platforma Study in Poland w języku mandaryńskim (Chiny)

Wersja na rynek chiński strony głównej serwisu "Study in Poland", przygotowana w języku mandaryńskim. Można dotrzeć do niej z głównego serwisu Study in Poland, jak i poprzez wpisanie pełnego adresu strony. Zawiera skrócone prezentacje uczelni należących do programu wraz z linkami na ich strony domowe. Wyszukiwarka na stronie umożliwia szybkie i precyzyjne dotarcie do poszczególnych programów.

Adres: www.studyinpoland.pl/china