Dziesięć lat „Study in Poland”

Inicjatorzy projektu


Konferencja Rektorów Akademickich Szkół Polskich


Fundacja Edukacyjna Perspektywy

ZAPROSZENIE

Oferta programu "Study in Poland" w roku akad. 2016/17

Szanowni Państwo,

Zapraszamy serdecznie do udziału w kolejnej edycji programu „Study in Poland”, w ramach którego prowadzona jest międzynarodowa promocja oferty polskich uczelni. Program ten - prowadzony wspólnie od 2005 roku przez Konferencję Rektorów Akademickich Szkół Polskich (KRASP) i Fundację Edukacyjną "Perspektywy" - ma na celu zachęcanie obcokrajowców do studiowania w Polsce oraz wielopoziomowe wsparcie umiędzynarodowienia polskiego szkolnictwa wyższego.

Koncentrujemy się na potrzebach konkretnych uczelni oraz grup uczelni dostarczając wszystkim zainteresowanym nowoczesne narzędzia marketingowe i platformy promocyjne. Naszą specjalizacją są najbardziej perspektywiczne rynki wschodnie oraz szeroka obecność w sieci, komunikacja społecznościowa i produkty informacyjne przeznaczone dla urządzeń mobilnych. Łącząc wysiłki każda z uczelni uzyskuje na arenie międzynarodowej więcej niż działając samodzielnie.

Wszystkie aktywności, które podjęte zostaną w roku akademickim 2016/17 są wynikiem szerokiej konsultacji z uczelniami członkowskimi oraz partnerami instytucjonalnymi. Zgodnie z ustaleniami narady programowej Study in Poland, która odbyła się 16 czerwca br. w Łodzi, działania programu w nadchodzącym roku akademickim będą się koncentrować na promocji polskich uczelni w Internecie i poprzez aplikacje mobilne. Promocja wyjazdowa obejmie priorytetowy kierunek wschodni (m.in. Ukraina, Białoruś, Rosja, Kazachstan), a także skupi się na nowych rynkach, gdzie działania promocyjne zostałsy zapoczątkowane już w minionej edycji programu. Jak co roku, został przygotowany szeroki zestaw działań wspierających. Będą to: konferencja „Studenci zagraniczni w Polsce 2017”, newsletter "Study in Poland", konkurs "Interstudent" i wiele innych.

Poniżej przedstawiamy "Plan działań 2016/17", "Kalendarium 2016/17", jak również uzgodnione z Komisją ds. Współpracy Międzynarodowej KRASP „Zasady udziału” w programie. Przewidują one dużą elastyczność uczelni w wyborze opcji uczestnictwa (oferta ryczałtowa i oferta pakietowa), a stawki opłat związane są z wielkością uczelni, liczbą programów studiów w językach obcych oraz preferowanym zasięgiem terytorialnym podejmowanych przez uczelnię działań.

Ze względów organizacyjnych, będziemy wdzięczni za potwierdzenie udziału w programie do 15 października 2016

Serdecznie zapraszamy!

Waldemar Siwiński
Prezes Zarządu
Fundacja Edukacyjna Perspektywy

Załączniki do pobrania:

Zlecenia do pobrania:

Kontakt:

  • Bianka Siwińska, tel. 501 535 785, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
  • Julia Łysik, tel. 22 628 58 62 w.15, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 


 

Działania "Study in Poland" w roku akad. 2015/16