146 Newsletter 2017


Genius Universitatis 2018 – VII edycja PDF Drukuj

Serdecznie zapraszamy uczelnie i wydziały do konkursu na kreatywną kampanię rekrutacyjną szkoły wyższej - Genius Universitatis 2018. Konkurs ma charakter otwarty - jest adresowany do wszystkich polskich uczelni, a udział w konkursie jest bezpłatny.

Więcej…
 
Już w lutym 2018 Międzynarodowy Salon Edukacyjny PDF Drukuj

XXIX edycja Międzynarodowego Salonu Edukacyjnego PERSPEKTYWY w Pałacu Kultury i Nauki już za nieco ponad dwa miesiące! Wśród 50 Wystawców są najlepsze uczelnie z całej Polski, szkoły zagraniczne, ambasady, instytuty kultury i języka, szkoły językowe, biura work&travel.

Więcej…
 
Prof. Andrzej Koźmiński otrzymał doktorat honoris causa ESCP Europe PDF Drukuj

Uroczystość odbyła się 8 grudnia 2017 r. w Palais des Congrès, w obecności ambasadora Polski we Francji, prof. Tomasza Młynarskiego, licznie przybyłych gości i tysiąca tegorocznych absolwentów ESCP Europe, którzy w tym dniu otrzymali dyplomy.

Więcej…
 
Prof. Sławomir Wiak doktorem honoris causa Nowogrodzkiego Uniwersytetu Państwowego PDF Drukuj

W dniach 30 listopada – 1 grudnia odbyło się w Moskwie seminarium IREG Engineering Ranking Group poświęcone wypracowaniu nowych wskaźników, które pozwolą na bardziej obiektywne porównywanie uczelni technicznych i programów studiów inżynierskich w krajowych i międzynarodowych rankingach „by subject”. Gospodarzem seminarium, zorganizowanego przez IREG Observatory on Academic Ranking and Excellence, był Narodowy Badawczy Uniwersytet Jądrowy MEPhI w Moskwie.

Więcej…
 
Prof. Marek Tukiendorf honorowym profesorem Beijing University of Technology PDF Drukuj

Prof. Marek Tukiendorf, rektor Politechniki Opolskiej, otrzymał prestiżowy tytuł honorowego profesora Politechniki Pekińskiej. Uroczystość wręczenia wyróżnienia odbyła się 14 grudnia w Pekinie. Podczas laudacji podkreślono rolę, jaką odgrywa prof. Tukiendorf w budowaniu relacji polsko-chińskich: „Właśnie dzięki takim ludziom oba kraje są sobie coraz bliższe”.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 5