Inicjatorzy projektu


Konferencja Rektorów Akademickich Szkół Polskich


Fundacja Edukacyjna Perspektywy

Newsletter 01/2006Zdjęcia Chiny PDF Drukuj

PEKIN-SZANGHAJ 2006 - galeria fotografii

Uroczyste otwarcie China International Expo Exhibition 2006

Więcej…
 
Zaproszenie do Paryża, Oslo i Madrytu PDF Drukuj
W ramach zatwierdzonego przez KRASP planu promocji polskich uczelni za granicą w ramach projektu "Study in Poland", w pierwszym kwartale 2007 roku odbędą się wyjazdy do następujących krajów:
styczeń: Prezentacja Polskich Uczelni PARYŻ 2007 (więcej)
luty: Prezentacje Polskich Uczelni OSLO 2007 (więcej)
marzec: Prezentacje Polskich Uczelni MADRYT 2007 (więcej)

Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane uczelnie do udziału!
 
New Delhi 2006 PDF Drukuj
W dniach 22-27 listopada br. przebywać będzie w Indiach pierwsza w tym kraju, tak duża misja edukacyjna polskich uczelni, która weźmie udział w Asia-Link Symposium i targach EHEF. Przewidziane są spotkania z władzami Delhi University i udział w polsko-indyjskim seminarium. W wyjeździe bierze udział 25 osób z 10 uczelni, a także przedstawiciele KRASP, KRZASP i Fundacji Perspektywy.

 
Bangkok 2006 PDF Drukuj

W dniach 9-14 listopada br. przebywała w Bangkoku pierwsza misja edukacyjna polskich uczelni, która wzięła udział w jednodniowym Asia-Link Symposium (z udziałem ministrów edukacji Kambodży, Laosu i Tajlandii) oraz w dwudniowych European Higher Education Fairs. Tajskie imprezy były pierwszymi z siedmiu przedsięwzięć podjętych przez Unię Europejską mających na celu wspólną promocję europejskiego szkolnictwa wyższego w krajach Azji (następne odbędą się w latach 2006-2008 kolejno: w Indiach, Indonezji, Chinach, Wietnamie, Malezji i na Filipinach). Fundacja Perspektywy pełni w tym projekcie funkcję Narodowego Koordynatora. W wyjeździe do Tajlandii udział wzięło 15 przedstawicieli z 6 uczelni publicznych i niepublicznych oraz Fundacji Perspektywy.

Więcej…
 
PEKIN-SZANGHAJ 2006 PDF Drukuj

W dniach 13-23 października 2006 r. odbyła się kolejna Prezentacja Polskich Uczelni w Chinach Pekin-Szanghaj 2006 (poprzednie odbyły się w lutym 2006 i październiku 2005). W misji edukacyjnej realizowanej wspólnie przez Konferencję Rektorów Akademickich Szkół Polskich oraz Fundację Edukacyjną "Perspektywy" wzięło udział trzydziestu przedstawicieli władz uczelni oraz pracowników biur promocji i współpracy z zagranicą, zarówno publicznych jak i niepublicznych szkół wyższych.

Więcej…