Inicjatorzy projektu


Konferencja Rektorów Akademickich Szkół Polskich


Fundacja Edukacyjna Perspektywy

Newsletter 02/2006Madryt 2007 PDF Drukuj

Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane uczelnie do udziału w Prezentacjach Polskich Uczelni MADRYT 2007, które odbędą się w dniach 7-11 marca 2007 r. Będzie to pierwsza tak duża promocja polskich uczelni w Hiszpanii!

 

 
UJ, UW i PW wśród 350 najlepszych uczelni świata PDF Drukuj
Trzy polskie uczelnie znalazły się wśród zwycięzców najnowszego światowego rankingu szkół wyższych ogłoszonego przez The Times Higher Education Supplement. Są to: Uniwersytet Jagielloński (287 miejsce), Uniwersytet Warszawski (326 miejsce) i Politechnika Warszawska (350 miejsce).
 
Oslo 2007 PDF Drukuj

W dniach 7-10 lutego 2007 r. przebywać będzie w Norwegii grupa przedstawicieli polskich uczelni zainteresowanych skandynawskim rynkiem edukacyjnym. Zorganizowane zostanie polskie stoisko na targach edukacyjnych Job & Utdanning (Norwegian International Careers & Education Exhibition) w nowoczesnym kompleksie wystawowym w Oslo-Lillestrom. Zapraszamy zwłaszcza przedstawicieli uczelni medycznych.

Więcej>

 
Paryż 2007 PDF Drukuj

Są jeszcze miejsca na organizowanym w dniach 10-14 stycznia 2007 r. wyjeździe studyjnym polskich uczelni do Paryża, w ramach programu Study in Poland. W programie wyjazdu m. in. wizyty we francuskich uczelniach i udział w targach edukacyjnych L'Etudiant International Studies Fair.

Więcej>

 
NEW DELHI 2006 PDF Drukuj

10 polskich uczelni wspólnie promowało się w listopadzie br. w New Delhi podczas European Higher Education Fairs (EHEF) zorganizowanych w tym roku już po raz drugi przez Komisję Europejską (poprzednie targi EHEF odbyły się w Bangkoku). Uczestnicy polskiej misji edukacyjnej wzięli także udział w całodniowym Asia-Link Symposium, mającym na celu promocję europejsko-indyjskich projektów edukacyjnych.

Więcej…