Inicjatorzy projektu


Konferencja Rektorów Akademickich Szkół Polskich


Fundacja Edukacyjna Perspektywy

Newsletter 01/2007EHEF 2007: Malezja, Chiny, Wietnam PDF Drukuj

Głównymi wydarzeniami 2007 roku w zakresie międzynarodowego marketingu szkolnictwa wyższego będą trzy przedsięwzięcia w krajach Azji organizowane w ramach programu European Higher Education Fairs (EHEF). Odbędą się one w Malezji, Chinach i Wietnamie. Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" przygotowuje zorganizowany udział polskich uczelni w tych wydarzeniach.

Więcej…
 
W marcu: misja edukacyjna w Madrycie PDF Drukuj

Wszystkich zainteresowanych informujemy, że jest jeszcze kilka miejsc w misji edukacyjnej polskich uczelni, która wyjeżdża w marcu br. do Hiszpanii.
W ramach tego przedsięwzięcia w dniach 7-11 marca 2007 r. przebywać będzie w Madrycie delegacja rektorów, profesorów oraz kierowników biur promocji i współpracy z zagranicą polskich szkół wyższych, którzy wezmą udział w seminarium polsko-hiszpańskim oraz prezentacjach przybliżających hiszpańskim partnerom współczesne oblicze polskiej edukacji i zachęcających młodzież z Hiszpanii do studiowania w naszym kraju.

Więcej…
 
Udane prezentacje polskich uczelni w Paryżu! PDF Drukuj

W dniach 10-14 stycznia 2007 r. przebywała w Paryżu 12-osobowa misja edukacyjna rektorów i profesorów polskich uczelni zorganizowana w ramach projektu Study in Poland. Członkowie delegacji wzięli udział w polsko-francuskim seminarium na temat współpracy edukacyjnej, które odbyła się w Ambasadzie RP w Paryżu. Złożyli całodniową wizytę na Uniwersytecie Paris10 w Nantere. Prezentowali także ofertę naszych uczelni na wspólnym polskim stoisku zorganizowanym na Międzynarodowych Targach Edukacyjnych L'Etudiant International Studies Fair, odbywających się w prestiżowym kompleksie wystawowym "Paris Expo".

Więcej…
 
Konferencja Studenci zagraniczni w Polsce 2007 PDF Drukuj

W dniach 22-24 lutego br. odbędzie się w Łodzi doroczna konferencja Studenci zagraniczni w Polsce 2007, połączona z naradą prorektorów ds. międzynarodowych i promocji polskich uczelni akademickich i zawodowych zainteresowanych realizacją projektu Study in Poland. Zaproszenie do uczestnictwa w konferencji skierowane jest również do kadry uczelnianych biur promocji i współpracy z zagranicą.

Więcej…