Inicjatorzy projektu


Konferencja Rektorów Akademickich Szkół Polskich


Fundacja Edukacyjna Perspektywy

Newsletter 01/2010
Newsletter 01(29)2009
27 stycznia 2010


Nowa platforma komunikacyjna PDF Drukuj

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, od 1 stycznia 2010 roku ruszył serwis internetowy dla uczelni uczestniczacych w programie Study in Poland – „Study in Poland – Informacje dla uczelni”.

Study in Poland

Pod adresem www.studyinpoland.pl/konsorcjum znajdą Państwo aktualne informacje nt. aktywności promocyjnych związanych z programem, a ponadto: relacje medialne nt. promocji zagranicznej polskich uczelni, opis zestawu narzędzi marketingowych do użytku uczelni, galeria zdjęć z wspólnych przedsięwzięć, komunikaty prasowe oraz zestaw publikacji nt. procesu umiędzynarodowienia etc.


Zapraszamy do korzystania z naszej nowej platformy komunikacji.

 
Zapraszamy do Madrytu 24-28 lutego 2010 PDF Drukuj
Madryt
Już po raz trzeci program „Study in Poland” organizuje Prezentacje Polskich Uczelni na targach AULA w Madrycie. Targi te pod hasłem: International Education Opportunities Exhibition należą do największych w Hiszpanii – organizatorzy spodziewają się w tym roku 115 tysięcy zwiedzających: studentów, uczniów szkół średnich, rodziców i nauczycieli.
Więcej…
 
Ogólnopolska kampania „Study in Poland – in English” PDF Drukuj

Nie musisz wyjeżdżać z kraju, żeby studiować po angielsku – Study in Poland” – to hasło kampanii promującej programy anglojęzyczne wśród uczniów polskich szkół ponadgimnazjalnych.
Programów tych uczelnie uczestniczace w programie „Study in Poland” oferują już ponad 250 i bardzo pożądanym wydaje się, żeby korzystali z nich zarówno studenci zagraniczni jak i polscy.

Więcej…
 
Prezentacja Polskich Uczelni w Szanghaju 2010 PDF Drukuj

Szanghaj


Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Prezentacji Polskich Uczelni na targach edukacyjnych CIEET w Szanghaju, w dniach 20-21 marca br. Udział w nich jest elementem realizacji programu Study in Poland w roku akademickim 2010/2011. W targach CIEET, organizowanych pod patrontem Ministerstwa Edukacji ChRL, udział bierze zawsze duża liczba uczelni z Europy i ze świata. Stoisko pod wspólnym szyldem "Study in Poland" stoi do dyspozycji uczelni uczestniczących w programie - bez dodatkowych opłat.
Więcej…
 
ACA zaprasza na flamenco ... i nie tylko PDF Drukuj

ACAAcademic Cooperation Association (ACA) zaprasza w maju na Uniwersytet w Kordobie gdzie odbędzie się doroczna konferencja tej europejskiej organizacji poświęcona korzyściom i stratom związanym z mobilnością młodych naukowców: "Brains on the move. Gains and losses from student mobility and academic migration". ACA już od dłuższego czasu zbiera dane na temat międzynarodowych przepływów młodych naukowców i związanym z tym skutków dla uczelni i chce się zebraną wiedzą podczas konferencji podzielic.

Więcej…