Rejestracja - Konferencja Studenci zagraniczni w Polsce 2021

KONFERENCJA
STUDENCI ZAGRANICZNI W POLSCE 2021
Wrocław, 26-27 kwietnia 2021

Rejestracja

Zapraszamy do udziału w konferencji „Studenci zagraniczni w Polsce 2021”. Gospodarzem (wirtualnym) Konferencji w tym roku jest Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu.

Konferencja adresowana jest do władz uczelni, dyrektorów i specjalistów z działów lub pionów współpracy międzynarodowej, promocji, strategii, nauki, rekrutacji oraz innych osób zainteresowanych tematyką umiędzynarodowienia polskiego szkolnictwa wyższego i nauki.

Z każdej uczelni w konferencji może uczestniczyć dowolna liczba osób. Konferencja realizowana jest na autorskiej platformie Perspektywy Virtual Platform (PVP). Wszyscy zarejestrowani uczestnicy otrzymają na 4 dni przed konferencją (a także w dniu konferencji) link z dostępem do platformy.

Zgłoszenia na konferencję wyłącznie on-line w terminie do 25 kwietnia 2021 r.

Zasady udziału

  • Przedstawiciele Uczelni i instytucji państwowych wspierających szkolnictwo wyższe oraz partnerzy wydarzenia uczestniczą w konferencji online BEZPŁATNIE. Limit bezpłatnych miejsc nie obowiązuje.
  • Przedstawiciele innych firm – możliwość udziału po wcześniejszym potwierdzeniu uczestnictwa przez organizatorów konferencji - prosimy o kontakt na adres: m.chrostna@perspektywy.pl przed ew. rejestracją.

Formularz zgłoszeniowy

Osoba zgłaszająca uczestników:

Zgłaszamy udział następujących osób:

1.


2.


3.
Pola obowiązkowe

Dodatkowe informacje:
Magda Chróstna, e-mail: m.chrostna@perspektywy.pl