Представлені університети

 

Инициативы городовOsvitaPOL - Centrum Promocji Edukacji Polskiej na Ukrainie „OsvitaPOL”

  Dyrektor: Rusłan Soroka

ul. Łucka 11
Warszawa
tel. +48 787 512 872

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
www.osvitapol.info
 

Centrum Promocji Edukacji Polskiej na Ukrainie „OsvitaPOL” zostało założone w 2003 roku. Była to wówczas pierwsza agencja zajmująca się profesjonalnie rekrutacją ukraińskiej młodzieży na studia w Polsce. Początkowo działalność agencji skupiała się na kilku popularnych kierunkach studiów, takich jak marketing, dziennikarstwo, reklama czy też PR. Obecnie, dzięki profesjonalnemu podejściu do potrzeb abiturientów, zainteresowanie programami oferowanymi przez „OsvitaPOL” stale rośnie. Stale zwiększana jest ilość proponowanych przez agencję kierunków studiów i uczelni.

Założycielem i dyrektorem generalnym agencji „OsvitaPOL” jest Rusłan Soroka. Szkołę podstawową i średnią ukończył na Ukrainie, natomiast studia w Warszawie. Przez rok studiował też w USA.

Centrum „Osvitpol” zwraca szczególną uwagę na wysoką jakość przygotowywania ukraińskich kandydatów na studia. Organizowane są kursy językowe w miejscu zamieszkania kandydata oraz w Polsce. Agencja posiada dwa centralne biura: w Kijowie oraz Warszawie. Stale rozszerza sieć przedstawicielstw na Ukrainie - obecnie jest ich 8, zaś w 2014 r. planuje otworzyć kolejne w Doniecku. „OsvitaPOL” współpracuje z czołówką polskich uczelni. Posiada też umowy z akademikami. Koordynatorzy agencji w Polsce przygotowani są do rozwiązania wszystkich bytowych i edukacyjnych problemów, z którymi mogą spotkać się ukraińscy kandydaci na studia w polskich uczelniach.

W 2013 roku Centrum “OsvitaPOL” pozytywnie przeszło proces certyfikacji przeprowadzony – w ramach programu “Study in Poland” – przez polską Fundację Edukacyjną “Perspektywy” i uzyskało certyfikat jakości “Study in Poland – Recruitment Quality Certificate”.